Navigace

Obsah

Rozdělení částí obce pro členy obecního zastupitelstva

 

Ing. Mgr. Josef Byrtus – Fiktusy, Bojky, U jilmu

čp. 5, 7, 3, 4, 148, 186, 267, 282, 289, 323, 342, 91, 201,19, 20, 21, 22, 127, 246, 314, 320, 341, 344, 366, 321, 379, 383, 366

 

Božena Bojková – Na břehu, Pod křížem, Pod Gírovou

Čp. 40, 207, 257, 261, 237, 133, 251, 260, 269, 332, 176, 279, 206, 128, 132, 278, 247, 327, 369, 18, 387, 401

 

Robert Jalowiczor – Pobaše, Kučery, Za potůčkem

čp. 6, 8, 10, 31, 277, 234, 189, 271, 136, 161, 334, 202, 337, 233, 9, 12, 15, 356, 208, 17, 235, 90, 166, 26, 357, 16, 309, 264, 13, 30, 236, 14, 356, 367, 382, 391, 388

 

Karel Kreželok – Lysky

čp. 99, 61, 29, 23, 338, 25, 258, 34, 285, 33, 27, 183, 49, 276, 70, 222, 36, 28, 42, 130, 238, 306, 68, 39, 349, 197, 168, 32, 331,  389, 32, 24

 

Eva Szkanderová – Čmiele

čp. 55, 54, 200, 192, 47, 51, 50, 272, 319, 157, 52, 81, 53, 24

 

Bc. Pavla Wolná – Blažky a okolí

čp. 43, 163, 45, 190, 274, 154, 232, 35, 38, 11, 294, 254, 159, 41, 304, 256, 303, 239, 188, 46, 360, 361, 362, 364, 372, 375, 377, 380,  385, 390, 397, 395, 393

 

Mgr. Petr Stonawski – Markov, Bařiny, Půlgruň

čp. 142, 348, 298, 281, 228, 287, 171, 140, 229, 283, 196, 275, 149, 143, 150, 138, 226, 134, 231, 402

 

Ing. Robert Kulig – Pod Kempou, Za Kempou, Pod Solskim

čp. 248, 125, 219, 180, 175, 145, 221, 126, 220, 65, 203, 213, 153, 198, 121, 173, 122, 123, 178, 174, 120, 368, 210, 378

 

Daniel Hořava – Karchy, Chrasciny, Pod Lipou, Přigon

Čp. 245, 100, 105, 266, 316, 104, 317, 101, 340, 346, 284, 181, 185, 288, 108, 252, 318, 162, 381, 400, 255

 

Roman Czepczor – Bialoně, Robov, Suš, Zachrašč

čp. 94, 326, 95, 96, 351, 353, 92, 193, 109, 102, 325, 324, 103, 359, 169, 110, 111, 273, 333, 155, 112, 273, 177, 119, 211, 343, 139, 114, 115, 355, 263, 293, 118, 212, 230, 164, 158, 359, 335, 113

 

Marta Jalowiczorová – Macury, U školy

čp. 286, 83, 82, 216, 249, 250, 299, 205, 312, 354, 204, 330, 310, 307, 291, 295, 308, 98, 93, 244, 312, 365 ,255, 376, 374, 363

 

Josef Jochymek – Korole, Valečky, Chybidziury

čp. 297, 62, 146, 160, 63, 315, 223, 75, 76, 77, 80, 215, 253, 313, 336, 85, 88, 179, 89, 87, 243, 305, 345, 194, 227, 191, 371, 384, 398

 

Roman Lysek – Fojtství, Woclawky

čp. 339, 59, 60, 301, 57, 296, 280, 58, 224, 73, 64, 195, 268, 292, 262, 240, 187, 241, 69, 172, 165, 72, 311, 265, 259, 290, 347, 86, 302, 358, 67, 71, 332, 358, 370, 394, 392