Navigace

Obsah

Den země

Typ: ostatní
Zapojíte se do úklidu naší obce?
Více informací viz níže.

Den Země

Milé sousedky, milí sousedé.

Ani letos nám to společně nevyjde, proto se na vás obracíme s dotazem a prosbou zároveň, zda nám letos pomůžete s úklidem naší obce. Jednotlivě anebo v rodinném týmu. Při procházce do přírody nebo v okolí vašeho domu či kolem potůčků, které máte poblíž svých domovů. Zapojíte se?

Pytle na odpad budou k dispozici od 20. 4. 2021 před vchodem obecního úřadu. A abyste se s nimi nemuseli tahat do kontejnerů a zároveň, aby pytle nezůstávaly delší dobu někde, kde je riziko, že je např. čtyřnohý přítel roztrhá a roznese po okolí, prosíme, abyste nechali pytel na viditelném místě a napsali nám na FB nebo do emailu: kancelar@bukovec.cz. Následně pak tento odpad odvezou zaměstnanci technického úseku.


https://www.facebook.com/UklidmeCesko/videos/1081159822390428


Vytvořeno: 20. 4. 2021
Poslední aktualizace: 20. 4. 2021 19:55
Autor: